За словами депутата, він проявив таку ініціативу, зважаючи на страшну трагедію, що днями трапилася в одній з приватних установ Харкова.
«Я хотів не лише виконати доручення обласної ради, а й особисто переконатися, що люди, похилого віку, діти й інші особи, які потребують соціального захисту, мешкають у безпечних умовах», - розповів Сергій Руднєв.
Депутат відвідав дитячий будинок сімейного типу Ірини Молчанової, де виховується 8 дітей, а також Зміївський геріатричний пансіонат.
«Обидві установи в цілому дотримуються правил пожежної безпеки. У будинку Ірини Молчанової життю дітей, на щастя, нічого не загрожує. Те ж саме можу сказати й про мешканців геріатричного пансіонату. Я зустрівся з директором, особисто бачив усі звіти щодо перевірок пожежної сигналізації, електроізоляції тощо. Приміщення обладнане усім необхідним, у чому я також пересвідчився особисто. Єдиний нюанс – пластикова обшивка стін у холі. Це суперечить сучасним вимогам. За домовленістю з директором закладу цю проблему ми спільними зусиллями обов’язково вирішимо», - підсумував Сергій Руднєв.
![](https://static.tildacdn.com/tild3066-3561-4461-b537-356565613536/143492411_1683536847.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6139-6166-4762-b965-323435643065/143555826_1373017782.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3938-6635-4739-a666-373731653732/143223143_2401865177.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3334-3335-4162-a330-663734303732/143237496_1153155238.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3838-3161-4264-a635-306238336166/143316082_7008600441.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3964-6363-4631-b539-366232303037/143321041_3320076046.jpg)