НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Безпека людей у соцустановах - під увагою депутатів

Депутат Зміївської міської ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Сергій Руднєв ознайомився з умовами дотримання правил пожежної безпеки в установах соціального захисту населення, розташованих у м. Зміїв.

За словами депутата, він проявив таку ініціативу, зважаючи на страшну трагедію, що днями трапилася в одній з приватних установ Харкова.

«Я хотів не лише виконати доручення обласної ради, а й особисто переконатися, що люди, похилого віку, діти й інші особи, які потребують соціального захисту, мешкають у безпечних умовах», - розповів Сергій Руднєв.

Депутат відвідав дитячий будинок сімейного типу Ірини Молчанової, де виховується 8 дітей, а також Зміївський геріатричний пансіонат.

«Обидві установи в цілому дотримуються правил пожежної безпеки. У будинку Ірини Молчанової життю дітей, на щастя, нічого не загрожує. Те ж саме можу сказати й про мешканців геріатричного пансіонату. Я зустрівся з директором, особисто бачив усі звіти щодо перевірок пожежної сигналізації, електроізоляції тощо. Приміщення обладнане усім необхідним, у чому я також пересвідчився особисто. Єдиний нюанс – пластикова обшивка стін у холі. Це суперечить сучасним вимогам. За домовленістю з директором закладу цю проблему ми спільними зусиллями обов’язково вирішимо», - підсумував Сергій Руднєв.