НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

За прояв людяності й турботи про Україну: Неллі Цибульник отримала подяку до Всесвітнього дня донора

Донорство під час війни є важливим внеском у порятунок людських життів. Ми розуміємо, що кожна крапля крові сьогодні стає рятівною, тому відданість цьому питанню стала частиною роботи нашої команди. Напередодні Всесвітнього дня донора крові депутат Харківської обласної ради від «Успішного Харкова» і голова Адміністрації Холодногірського району Неллі Цибульник отримала подяку від КНП ХОР «Обласний центр служби крові».

«Висловлюємо подяку за щирий прояв людяності й турботи про Україну - підтримку добровільного й безоплатного донорства крові. Тисячі українців продовжують жити завдяки Вашому благородному серцю, небайдужості й самовідданості», - зазначено в тексті відзнаки за підписом директора медичного закладу Олени Малигон.

Неллі Цибульник розповіла, що сама регулярно здає кров, а також активно залучає до цього колег по фракції та мешканців Холодногірського району. Отримавши відзнаку, вона висловила вдячність усім, хто є учасником донорського руху.

«Це вираження вдячності всім холодногірцям, хто зробив особистий внесок у порятунок життя багатьох людей, насамперед, наших воїнів, які дістали поранень, захищаючи Україну. Це - собистий внесок донорів у Перемогу! Колектив Адміністрації району дякує нашим мешканцям, які стали донорами під час війни. Саме в Харкові народилася фраза: «Твоя кров може воювати»! Долучайтеся до цієї гідної справи! Рятуємо українців надалі!» - сказала Неллі Цибульник.

Довідка. Всесвітній день донора крові в Україні традиційно святкують 14 червня. У цей день в 1868 році народився Карл Ландштейнер, австрійський лікар, імунолог, який отримав в 1930 році Нобелівську премію в галузі фізіології або медицини за відкриття груп крові людини. Слово «донор» походить від латинського dono - дарую. Донором може бути кожна здорова людина віком від 18 років.