НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Багато разів брав участь у виборах, цього разу все пройшло особливо злагоджено – голова виборчкому від «Європейської солідарності»

У Немишлянському районі Харкова на виборчій дільниці № 631641 у голосуванні взяли участь близько 30% виборців, трохи більше, ніж у середньому по місту. За інформацією голови комісії, представника політичної партії «Європейська солідарність» Валерія Колесника, переважно на дільницю приходили харків'яни пенсійного віку.

«Дільниця у нас велика – 1 800 виборців за списком. А явка – лише 557 осіб, із трьома людьми, які голосували вдома. Рік тому близько 1000 харків'ян взяли участь у голосуванні. Цього року вибори проходили хвилеподібно: зранку був великий потік, потім затишшя, в обід людей було більше, увечері – мало. Переважна більшість тих, хто прийшов голосувати – пенсіонери. Молоді, на жаль, було дуже мало», – розповів Валерій Колесник.

Голова виборчої комісії запевнив, що на його дільниці не було жодної скарги, а бюлетені підрахували швидко.

«Загалом вибори відбулися спокійно, жодних претензій до нас як комісії не було. Порахували бюлетені швидко та швидко здали протоколи. Це тому, що комісію було підібрано професійну. Загалом організація виборів була дуже чіткою. Я багато разів брав участь у виборах, але цього разу все пройшло особливо злагоджено. Можливо, тому що був лише один бюлетень. Ми здали протоколи без затримок та черг. Велика подяка організаторам виборів за комфортні автобуси, які були виділені для отримання та здачі бюлетенів», - зазначає Валерій Колесник.