НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сергій Скрипніков: У Дворічанскому районі відсутня туристична інфраструктура

Якісні дороги, готелі, заклади харчування високого рівня. На цих трьох китах базується успішний туристичний розвиток будь-якої місцевості. Однак Дворічанскому районі похизуватися нічим – необхідна інфраструктура для того, аби належним чином прийняти туристів, відсутня. Про це розповів у коментарі газеті «Блок Кернеса – Успішний Харків» депутат Дворічанської районної ради Сергій Скрипніков.

Він також зазначив, що в районі майже немає підтримки розвитку «зеленого» туризму. Не виділяються кошти і на відновлення Національного природного парку «Дворічанський», що є головною перлиною району.

«Є значні проблеми по Дворічанському національному природному парку, зокрема недостатній рівень фінансування за всіма напрямками діяльності, брак працівників. Але це навряд чи проблеми місцевого рівня. Парк має статус національного та фінансується з державного бюджету. А ось проблема розширення території парку - питання саме районного і обласного рівнів. Заважає елементарна бюрократія», - говорить Сергій Скрипніков.

За його словами, фінансування культури й туризму відбувається за таким принципом: залишилися кошти – дамо, не залишилися – не дамо.

«На території селища Дворічна, не повірите, навіть немає парку чи навіть скверу. Бібліотеки? Люди, мабуть, вже забули, що це таке. Звісно, господарства чи сільські ради допомагають клубам та бібліотекам. Купують апаратуру роблять косметичні ремонти, але це капля в морі. Зарплати у людей дуже низькі. Відповідно, є проблеми з кадрами: спеціалісти не хочуть йти працювати за мізерні кошти. Робітники культури заслуговують за свою тяжку працю на адекватну винагороду. Тоді й з’являться нові молоді перспективні спеціалісти», - зауважив депутат Дворічанскьої районної ради.Газета