Цього разу зарядку на свіжому повітрі організували для мешканців селища П’ятихатки.
![](https://static.tildacdn.com/tild3838-6637-4532-b031-303031633663/110336314_7224470783.jpg)
У сквері на б-рі Миру зібралося близько 70 прихильників активного способу життя. Тренування провела президент жіночого хокейного клубу «Пантери», чемпіонка України, активіст «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Катерина Середенко.
«Це збалансована зарядка, яка підходить для людей будь-якого віку. Такі вправи корисно робити щоранку для підвищення тонусу», - розповіла спортсменка.
![](https://static.tildacdn.com/tild3961-6431-4461-b761-343531353733/116041701_3111841833.jpg)
Вранішня гімнастика подарувала безліч позитивних емоцій усім присутнім. Місцеві мешканці запросили чемпіонку на нові спільні тренування.
![](https://static.tildacdn.com/tild3937-3136-4362-b033-623230643861/115961012_2863778726.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6635-3365-4634-b130-613938376661/116043202_1661039934.jpg)
Успішний Харків - спортивне місто!