Напередодні молоді активісти власними силами навели лад на центральному пляжі селища. Їм довелося чимало потрудитися: територія була усипана сміттям і заросла травою. Газонокосарки, граблі, лопати – все стало в нагоді для приведення пляжного футбольного поля в належний стан.
![](https://static.tildacdn.com/tild3665-3937-4464-b864-326437323339/_5.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6336-3464-4437-b537-643235383365/_13.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3464-3637-4530-b635-333362373230/_16.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3233-3231-4035-b466-356162373564/_19.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6664-3361-4630-a463-666630663539/_20.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6132-6637-4231-a665-326636356332/_22.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6136-3765-4162-b230-383731623866/_14.jpg)
Їх праця виявилися недаремною: спортивне свято зібрало чимало вболівальників, а футболісти місцевих команд «Авангард» і «Олімпік» порадували присутніх напрочуд результативною грою. Матч закінчився з рахунком 11:7 на користь «Авангарду».
Представники політсили подарували командам футбольні м’ячі для тренувань, а усім присутнім – брендовану продукцію від «Блоку Кернеса – Успішний Харків».
![](https://static.tildacdn.com/tild3261-3265-4164-a634-386465306634/_6.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6336-6462-4365-a637-383765646130/_8.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3736-3536-4137-b238-346262663831/_9.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6538-3161-4630-a230-633338636164/_10.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6139-3066-4066-a639-326666363837/_3.jpg)
Успішна Харківщина - спортивний регіон!