НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов закликав жителів міста підтримати харківських синхроністок

З другого серпня на Олімпіаді в Токіо починаються змагання з синхронного плавання. Головною надією збірної є команда харківських спортсменок - всі синхроністки, що виступають під українським прапором, представляють наше місто. Це й не дивно. Харківська школа синхронного плавання входить до трійки найсильніших в світі, тому шанси на медаль - дуже високі.

Наприклад, цього літа на чемпіонаті Європи з синхронного плавання серед юніорів наша збірна виборола 1 золоту і 7 срібних медалей.

Символічно і те, що олімпійців в Токіо проводжала харківська легенда плавання - "золота рибка" Яна Клочкова.

Напередодні виступів нашої команди Ігор Терехов звернувся до всіх жителів міста із закликом підтримати харківських спортсменок.

«Нашим олімпійцям дуже потрібна наша підтримка. Звичайно, вони хвилюються. Попереду у них, можливо, головні випробування в їхньому житті, до яких вони довго і наполегливо йшли. Давайте зробимо так, щоб вони в далекій Японії відчули наше тепло, наші сили, які ми їм надсилаємо.

Закликаю всіх харків'ян встановити у себе в соцмережах рамки, які ми спеціально зробили з цього приводу - щоб наші спортсмени знали, як ми за них вболіваємо! Напишіть їм теплі слова, побажайте перемоги. І це буде вашим дуже важливим внеском в той тріумф, за які харківські олімпійці скоро будуть битися. Харків вболіває за вас! Завжди!» - заявив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що вчора тенісистка Еліна Світоліна, яка на Олімпіаді представляє Харків, завоювала для української збірної бронзову медаль в одиночному розряді.