НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Харків замахується на проєкти європейського рівня. Вадим Карасьов

Відомий політичний експерт Вадим Карасьов заявив, що в Харкові все частіше відбуваються події, які впливають на всю Україну. Так, директор Інституту глобальних стратегій зазначив, що всього лише за кілька днів в місті відбулися чотири заходи національного масштабу.

22 червня Харків організував зустріч керівників найбільших міст України з делегацією Китаю. 23 червня Ігор Терехов домовився з французькою компанією «Ейффаж» про інвестиції в модернізацію Харківських тепломереж. 24 червня в Харкові почалася розробка Стратегії розвитку науки України на 2021-2030 роки, результатом якого стане створення першого в країні освітнього Технопарку. В той же день в місті відкрився найбільший в Україні медичний хаб з розробки та виробництва ПЛР-тестів для виявлення не тільки коронавірусної інфекції, але також онкологічних і генетичних захворювань. Лабораторія такого типу стала першою і поки єдиною в Україні.

«У плані швидкого міського розвитку та інвестиційної привабливості Харків останнім часом демонструє лідерські позиції, - написав Вадим Карасьов на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук". - Нові проекти говорять про те, що міська влада, Ігор Терехов розуміють необхідність системного підходу. Інвестиції - це ж не тільки про гроші, але ще і про довіру до місцевого самоврядування. Харків показує сміливість замахнутися на амбітні проекти європейського рівня».

Також політичний експерт назвав цікавим для всієї України прикладом приватно-державного співробітництва проект бізнес-парку «Екополіс-ХТЗ». «Як відомо, сам бізнес-парк "Екополіс ХТЗ" це дітище Ярославського. А співпраця з міською владою і державою – показовий приклад приватно-державного партнерства», - вважає Вадим Карасьов.