НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутатка облради стала чемпіонкою України з хокею

Депутатка обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Катерина Середенко стала чемпіонкою України з хокею серед жінок у складі хокейного клубу «Пантери».

Як розповіла Катерина Середенко, яка також є президентом ЖХК «Пантери», у зв'язку з пандемією чемпіонат сезону 2020/2021 відбувся в скороченому форматі. У 3-денних змаганнях у Броварах взяли участь 3 клуби.

«Наша команда билася в кожному матчі з першої до останньої секунди. Вирішальне протистояння проти столичної «Україночки» було дуже емоційним і напруженим. Ми зуміли забити вирішальний гол на останніх секундах. Для нашої команди це друге «золото» в історії, і багато спортсменок уже стали дворазовим чемпіонками. При цьому щороку до нас приходять молоді гравці. Цьогоріч у складі «Пантер» дебютували молоді дівчата від 14 років, які продемонстрували високий рівень і були викликані на збори національної жіночої збірної», - зазначила вона.

За словами Катерини Середенко, результату вдалося досягти завдяки злагодженій командній роботі, починаючи від адміністративно-тренерського штабу закінчуючи гравцями і вболівальниками.

«Кожен причетний до нашого клубу «бився» за честь Харкова. Хочу зазначити, що розвиток жіночого хокею дуже важливий для міста, адже наша команда найсильніша в Україні. Саме жіночий клуб в останній час приносить перемоги своєму місту, тому підтримка цього спорту необхідна. Найбільша нагорода для хокеїстів сьогодні - це наявність льоду і його доступність. Хокей дуже дорогий вид спорту, а дівчата грають на ентузіазмі, самі оплачують собі тренування, самі купують хокейну екіпіровку. А отримавши заохочення і підтримку, вони повернуть все на льоду з подвійною віддачею», - підкреслила депутатка.


.