Як розповіла Катерина Середенко, яка також є президентом ЖХК «Пантери», у зв'язку з пандемією чемпіонат сезону 2020/2021 відбувся в скороченому форматі. У 3-денних змаганнях у Броварах взяли участь 3 клуби.
«Наша команда билася в кожному матчі з першої до останньої секунди. Вирішальне протистояння проти столичної «Україночки» було дуже емоційним і напруженим. Ми зуміли забити вирішальний гол на останніх секундах. Для нашої команди це друге «золото» в історії, і багато спортсменок уже стали дворазовим чемпіонками. При цьому щороку до нас приходять молоді гравці. Цьогоріч у складі «Пантер» дебютували молоді дівчата від 14 років, які продемонстрували високий рівень і були викликані на збори національної жіночої збірної», - зазначила вона.
За словами Катерини Середенко, результату вдалося досягти завдяки злагодженій командній роботі, починаючи від адміністративно-тренерського штабу закінчуючи гравцями і вболівальниками.
«Кожен причетний до нашого клубу «бився» за честь Харкова. Хочу зазначити, що розвиток жіночого хокею дуже важливий для міста, адже наша команда найсильніша в Україні. Саме жіночий клуб в останній час приносить перемоги своєму місту, тому підтримка цього спорту необхідна. Найбільша нагорода для хокеїстів сьогодні - це наявність льоду і його доступність. Хокей дуже дорогий вид спорту, а дівчата грають на ентузіазмі, самі оплачують собі тренування, самі купують хокейну екіпіровку. А отримавши заохочення і підтримку, вони повернуть все на льоду з подвійною віддачею», - підкреслила депутатка.
![](https://static.tildacdn.com/tild3531-3761-4532-b030-336335386238/photo543144748157040.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6638-3530-4566-a266-323236373365/photo542949677184907.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3537-6430-4636-b431-346535626234/photo542949677184907.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3961-3139-4337-b737-663665353739/photo543144748157040.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3536-3436-4464-a130-323265663339/photo542949677184907.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6334-3233-4162-b534-326135386635/photo542960886620053.jpg)