НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олександр Новак: Робота на окрузі триває

Невід'ємною частиною депутатської роботи є взаємодія з громадськістю. Депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Олександр Новак завжди відкритий для спілкування з харків’янами, готовий вислухати їхні проблеми та пропозиції. Його виборчий округ знаходиться на Салтівці.

«Робота на окрузі триває. Зустрічі проводяться систематично і питання в роботу беруться за різними напрямками», - зазначив Олександр Новак.

Так, на одну із зустрічей з ветеранами, яку організували в місцевій школі, було запрошено головного лікаря поліклініки №11 та представників Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради.

«Було надано вичерпне роз’яснення по доступним лікам, можливостям і обсягам роботи лікарів поліклініки. Серед інших питань, озвучених під час зустрічі, - щодо застосунку Дія та програми «еВідновлення» по компенсації за зруйноване та пошкоджене майно», - розповів депутат.
Салтівка суттєво постраждала від російських обстрілів. Багато будинків тут потребують відновлення. У таких складних обставинах Олександр Новак допомогає місцевим мешканцям.

«На вулиці Бучми в під’їздах кількох будинків проводилися ремонти. Зокрема, було закладено зруйновану стінку у підвальне приміщення будинку та відновлено сходові клітини до під’їздів, які зазнали руйнації під час бойових дій. А за зверненням мешканців будинку 37Д по вулиці Героїв Праці ми допомогли із закриттям вікон сходових клітин на зимовий період», - сказав депутат міськради.
Окрім цього, за сприяння Олександра Новака в помешканні родини, в якій є син з інвалідністю з дитинства, відновили вибиті вікна.

Також продовжується активна робота депутата і підтримка його зв’язку з ветеранськими організаціями району. Для ветеранів подовжено підписку на газету «Слово ветерана Харківщини», а на Пленумі Салтівської районної організації ветеранів актив району відзначено подарунками. Крім того, для ветеранських організацій №117 та №120 було організовано доставку та видачу гуманітарної допомоги (продуктових наборів).