Також у медзакладі відремонтували педіатричне відділення. До цих робіт долучилися й депутати. Зокрема, 500 тис. грн, передбачені на виконання наказів виборців, передав на потреби лікарні депутат обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Максим Зеленський.
«На ремонт безпосередньо педіатричного відділення необхідно було фінансування в сумі понад 3,8 млн. грн. Частину з цих коштів виділили з місцевого бюджету. Я також не міг залишатися осторонь проблем земляків, тому усю суму так званих депутатських коштів направив на ремонт лікарні, щоб оновлене, сучасне відділення могло якомога швидше відчинити двері для юних пацієнтів», - розповів депутат.
Роботи розпочалися навесні цього року. Завдяки вчасному надходженню коштів педіатричне відділення у Катеринівці вже відкрите.
![](https://static.tildacdn.com/tild6531-3661-4837-a531-333036656138/efa778cd-373c-4c1a-8.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3164-3635-4866-b636-613639336636/photo534154756259274.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6637-3263-4936-b731-653037653064/photo534154756259274.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3163-6432-4136-b235-373131623566/photo534154756259274.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3464-3337-4433-a135-613766393530/photo534154756259274.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6563-6265-4832-b034-643366613533/photo534154756259274.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3639-6631-4365-a431-336230336131/photo534154756259274.jpg)