НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

«Депутатські субвенції» в дії: у Катеринівці після ремонту відкрили педіатричне відділення

Відділення стаціонару №1 КНП «Лозівське ТМО» у с. Катеринівка Лозівського району відкрили після ремонту. Бюджетним коштом у лікарні побудували кілька вхідних груп, утеплили фасад, замінили сантехніку та встановили томограф. Будівлю повністю адаптували до вимог інклюзії та доступності.

Також у медзакладі відремонтували педіатричне відділення. До цих робіт долучилися й депутати. Зокрема, 500 тис. грн, передбачені на виконання наказів виборців, передав на потреби лікарні депутат обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Максим Зеленський.

«На ремонт безпосередньо педіатричного відділення необхідно було фінансування в сумі понад 3,8 млн. грн. Частину з цих коштів виділили з місцевого бюджету. Я також не міг залишатися осторонь проблем земляків, тому усю суму так званих депутатських коштів направив на ремонт лікарні, щоб оновлене, сучасне відділення могло якомога швидше відчинити двері для юних пацієнтів», - розповів депутат.

Роботи розпочалися навесні цього року. Завдяки вчасному надходженню коштів педіатричне відділення у Катеринівці вже відкрите.