НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутати облради направили понад чверть млрд грн. на будівництво і реконструкцію об’єктів медицини

Депутати на позачерговій сесії обласної ради ухвалили рішення направити понад чверть мільярда гривень на будівництво й реконструкцію об’єктів, які стосуються соціального добробуту й здоров’я людей, розповів депутат облради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Валентин Шеветовський.

За його словами, капітальні видатки в межах виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області загалом склали 253,3 мільйона гривень. З них 19 млн грн. спрямовано на реконструкцію Обласної клінічної травматологічної лікарні та Обласної дитячої клінічної лікарні №1.

Близько 90 млн грн. – на капітальні ремонти приймальних відділень одинадцяти закладів охорони здоров’я в госпітальних округах Харківської області. 44,4 млн грн. субвенції місцевим бюджетам з обласного дадуть змогу запустити на сільських територіях 15 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини.

Окрім того, за рахунок залишку субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду, 100 мільйонів гривень направлено на будівництво першої черги Обласного центру онкології.