Він привітав їх з прийдешніми святами - Днем міста, 78-річницею його визволення, а також з ювілейним Днем Незалежності України.
«Я вважаю, що без мужності та старанності наших воїнів, без жертовності, яку вони безкорисливо проявили для майбутніх поколінь, наше місто було б іншим. Низький уклін та безмежна вдячність кожному бійцю за той Харків, який вони зберегли та зробили кращим для нас. Обійміть своїх героїв, подякуйте їм за наше минуле та сучасне, а ми будемо створювати для них майбутнє», - зазначив Кирило Кернес під час вітальної промови.
Разом з головою адміністрації Немишлянського району Тетяною Топчій він вручив представникам ветеранського активу подяки та квіти.
![](https://static.tildacdn.com/tild6361-6236-4566-b766-313439636564/234709837_2191765468.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3764-3265-4238-b134-643964393436/238274488_2191763535.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3535-6539-4633-a163-333034303033/238847489_2191764802.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6230-3362-4538-b739-353534313037/239368786_2191765202.jpg)