НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Неллі Казанжиєва розповіла про масштабне прибирання Київського району

У Київському районі Харкова традиційно та систематично приділяється багато уваги проведенню сезонних санітарно-екологічних робіт восени. Ураховуючи всі обставини та складнощі сьогодення, акцент змістився на території, які суттєво постраждали від збройної агресії РФ та потребують особливої уваги від комунальників та керівництва міста. Як розповіла депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» та голова Адміністрації Київського району Неллі Казанжиєва, серед робіт, які потрібно виконувати:

  • прибирання опалого листя та гілля,
  • збір та вивіз будівельного й побутового сміття,
  • обрізка аварійних дерев,
  • покіс сухостою.

Тому за її ініціативи було проведено низку заходів, направлених на приведення територій у належних стан. До роботи залучили співробітників міських комунальних підприємств, освітян і працівників закладів культури Київського району, представників благодійних та громадських організацій, місцевих мешканців. Приєдналася до прибирання району також і Неллі Казанжиєва.

Так, завдяки спільним зусиллям відбулися три масштабних прибирання територій Північної Салтівки й селища П’ятихатки. Силами співробітників Харківської міської ради, адміністрації району, представників Національного технічного університету «ХПІ» наведено лад у березовому гаю, прибрані ділянки в центральній частині міста.

«Проведення цієї роботи зараз вкрай важливо. Більше встигнемо зробити до приходу зими - швидше вдасться навести лад навесні», - зазначила Неллі Казанжиєва.

А першій сніг цього року харків’яни зустріли наприкінці листопада. Міські комунальники одразу приступили до традиційних зимових видів робіт.
Новини з районів Харкова