НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Заява політичної партії «Блок Кернеса - Успішний Харків»

Керівник обласної партійної організації, депутат Харківської обласної ради Віталій Панов і керівник міської партійної організації, депутат міської ради Вікторія Китайгородська сьогодні, 25 жовтня, озвучили заяву ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА - УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»:

«Сьогодні в Харкові роздавали рекламні проспекти, які від імені партії «Слуга Народу» закликали голосувати за кандидата від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Ігоря Терехова. Ця рекламна продукція є фейком, який «скреативив» штаб одного з кандидатів.

Зазначена реклама - це вже беззаперечний крок уперед порівняно з газетою про рептилоїдів і демонів, яку влітку креативив той же штаб. Мабуть, там зрозуміли, що настільки чорні технології виборцю не заходять і вирішили спробувати змінити підходи. «Блок Кернеса - Успішний Харків» вдячний штабу цього кандидата за те, що там розуміють - Ігор Терехов єдиний претендент на посаду Харківського міського голови, який здатний об'єднати навколо себе різні політичні сили. А також за те, що цей штаб закликає і інші партії голосувати за кандидата від «Блоку Кернеса - Успішний Харків».

Ми дуже сподіваємося, що прихильники цього кандидата почують свого лідера і підтримають його в бажанні бачити на чолі Харкова саме Ігоря Терехова. Зі свого боку можемо заявити: на адресу «Блоку Кернеса - Успішний Харків» надходять сотні звернень різних громадських організацій, в яких вони висловлюють підтримку Ігорю Терехову на цих виборах. Нам дуже приємно, що і штаб основного конкурента нашого кандидата також змирився з тим, що тільки Ігор Терехов зможе об'єднати харків'ян різних політичних поглядів і симпатій.

Політична партія «Блок Кернеса - Успішний Харків» пишається тим, що саме навколо її висуванця готові об'єднуватися абсолютно різні, іноді діаметрально протилежні сили».