НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Подарувати тепло душі. Володимир Кацуба привітав з Миколаєм вихованців зеленогайського будинку дитини

Голова Харківської районної ради Владимир Кацуба разом з представниками райдержадміністрації привітав з прийдешнім Днем святого Миколая маленьких вихованців обласного спеціалізованого будинку дитини «Зелений Гай».

Вони привезли малечі соки, фруктове пюре, памперси та тест-смужки для глюкометра – усе те, чого наразі не вистачає у закладі. Для працівників придбали захисні маски та дезінфікуючі засоби для рук.

«Ми, дорослі, добре знаємо, як кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням на нього очікує. Саме тому в цей день хочеться поділитись своєю любов’ю, турботою, розумінням і допомогти відчути радість свята діткам, особливо тим, які опинилися в складних життєвих обставинах. За традицією ми відвідуємо вихованців обласного спеціалізованого будинку дитини «Зелений Гай». На сьогодні в будинку дитини перебуває 49 дітей віком до 7 років. Завдяки професіоналізму й щедрості душі педагогів і працівників закладу, дітки доглянуті, охоплені увагою та турботою. Ми ж зі свого боку намагаємось підтримати установу, маючи можливість забезпечити дітей необхідними речами. А таке свято чудова нагода ще раз завітати у гості до малечі, подарувати кожному з них свої посмішки, добрі слова, тепло душі та увагу. І, звичайно, висловити подяку колективу за їх таку необхідну й благородну працю», - зазначив Володимир Кацуба.