Вони привезли малечі соки, фруктове пюре, памперси та тест-смужки для глюкометра – усе те, чого наразі не вистачає у закладі. Для працівників придбали захисні маски та дезінфікуючі засоби для рук.
«Ми, дорослі, добре знаємо, як кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням на нього очікує. Саме тому в цей день хочеться поділитись своєю любов’ю, турботою, розумінням і допомогти відчути радість свята діткам, особливо тим, які опинилися в складних життєвих обставинах. За традицією ми відвідуємо вихованців обласного спеціалізованого будинку дитини «Зелений Гай». На сьогодні в будинку дитини перебуває 49 дітей віком до 7 років. Завдяки професіоналізму й щедрості душі педагогів і працівників закладу, дітки доглянуті, охоплені увагою та турботою. Ми ж зі свого боку намагаємось підтримати установу, маючи можливість забезпечити дітей необхідними речами. А таке свято чудова нагода ще раз завітати у гості до малечі, подарувати кожному з них свої посмішки, добрі слова, тепло душі та увагу. І, звичайно, висловити подяку колективу за їх таку необхідну й благородну працю», - зазначив Володимир Кацуба.
![](https://static.tildacdn.com/tild6638-3537-4465-b364-333139663438/266688641_4989321657.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3332-6566-4137-a265-336232323439/267847173_4989322497.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3635-3462-4466-b964-633231646461/267962905_4989322214.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3931-6233-4438-a233-633762316165/268002814_4989321574.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6239-6536-4661-b535-346130613737/268256341_4989322347.jpg)