НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов продемонстрував медичній громадськості міста глибоке розуміння такої складної галузі, як охорона здоров'я. Алла Бобейко

Пандемія коронавірусу показала, наскільки важлива професія медпрацівника, наскільки важливий рівень лікувально-діагностичних можливостей медичних установ і наскільки влада готова включитися в рішення проблем. Ігор Терехов продемонстрував всій медичної громадськості міста глибоке розуміння такої складної галузі, як охорона здоров'я, і ​​готовність ухвалювати дієві рішення.

Про це заявила головний лікар міської клінічної лікарні №13, почесний громадянин Харкова, заслужений лікар України Алла Бобейко під час Конференції МІСЦЕВОЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА - УСПІШНИЙ ХАРКІВ!».

За її словами, Ігор Терехов відвідав майже всі медустанови, зустрівся з величезною кількістю медпрацівників, вислухав усі проблемні питання, як особистого, так і суспільного характеру. Неодноразово відвідав лікарні, в яких надають допомогу хворим на коронавірус. Медичні установи стабільно поповнюються сучасним обладнанням. Також серйозну увагу приділено захисту медиків - для них купуються спеціальні засоби захисту. Лікарні поповнюються необхідними медикаментами. Зроблено все, щоб створити умови для лікування і одужання пацієнтів.

«Але ситуація вимагає постійного розвитку, подальшого вкладення сил і коштів, а також розуміння, грамотності і відповідальності, які демонструє команда Ігоря Терехова. Серед його якостей я б виділила колосальну працездатність, вміння мобілізувати людей, захопити новими ідеями, зацікавити новими проектами і обов'язково запитати про результат.

За період, коли містом керує Ігор Терехов, галузь охорони здоров'я міста отримала серйозний імпульс для подальшого розвитку. Ми впевнені, що темпи щодо поліпшення комфорту, зручності та краси міста будуть наростати», - підсумувала Алла Бобейко.