Вона зазначила, що з плином часу будівлі комплексу руйнуються, тому одним з першочергових заходів має стати так звана «консервація» замку.
«За попередніми підрахунками, приблизна вартість протиаварійних робіт складе 25 млн грн. Ці гроші, а також кошти на подальшу реконструкцію комплексу ми плануємо отримати наступного року за програмою «Велика реставрація», ініційованою Міністерством культури і інформаційної політики. У планах на цей рік - створити цілісний майновий комплекс, тому шо сьогодні різні об'єкти «Шарівки» знаходяться у різних балансоутримувачів. Ми проводили не одну нараду і розуміємо, що питання відродження нашого туристичного магніту потрібно вирішувати покроково», - розповіла вона.