НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

«Успішний Харків» виграв турнір з міні-футболу

Звідки б ми не прийшли, які б культурні та соціальні різниці нас не відокремлювали, футбол є мовою, яку розуміють всі. Він відкриває перед кожним безмежні можливості для збереження командної єдності. Тому, незалежно від того, чи ви гравець, фанат або просто поглядач цієї гри, футбол має важливе місце в нашому житті.

У неділю, 29 жовтня, на харківському стадіоні «Нова Баварія» відбувся турнір з міні-футболу «Єдність для перемоги». До матчу, в якому взяли участь 10 команд, долучилися й депутати від «Успішного Харкова» з молоддю.
«Від імені Харківського міського голови Ігоря Терехова та партії «Успішний Харків» маю честь вітати вас на цьому спортивному заході. Футбол - це більше, ніж просто гра. Він об'єднав нас навколо спільної мети - нашої Перемоги! Сьогодні ми маємо можливість продемонструвати яскраву гру та допомогти донатами ЗСУ. Дякуємо організаторам за це!» - звернувся до учасників матчу депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Володимир Тупіцин.

Футбольну команду «Успішного Харкова» посилили молодими гравцями.
«Добре, що у Харкові проходять деякі спортивні змагання, у тому числі футбол. Дуже гарно, що зібрались благодійні організації, волонтерські на підтримку Збройних сил України. Зібралось 10 команд, це дуже чудово і ми продовжуємо розвивати спорт у Харкові», - поділився Дмитро Сашков, представник молодого поповнення команди.

Перемогла в турнирі команда «Успішний Харків», друге місце у колектива ГУ ДСНС України в Харківській області, а бронзові нагороди виборола ГО «Рестарт».
«У нашому місті, який можна вважати одним з найспортившніших в Україні, є команда «Успішного Харкова». Вона і доглядає за містом, і планує стати найдосвідченішою українською командою. Футбол - це командна гра, і ми працюємо саме в команді Харківського міського голови Ігоря Терехова. Незважаючи на дії військового агресора, ми сьогодні єдині не тільки в роботі, а у вихідні. Ми можемо пограти у футбол, демонструючи, що не тільки працюємо в кабінетах. На мою думку, спорт для чоловіка - основне в житті. Це і його здоров՛я, і його сім՛ї. Хочеться, щоб і наша молодь займалась спортом, брала з нас приклад. А команда «Успішного Харкова» завжди буде зі своїм містом, нікуди не подінеться й працюватиме на благо нашого рідного краю», - зазначив депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Олексій Артикуленко.

Головним результатом турніру стали зібрані кошти. За словами організаторів, їх передадуть Збройним силам України.