НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Місто зробить усе, щоб забезпечити педагогів найкращими умовами для роботи. Ігор Терехов

Харків'яни високо цінують працю вчителів і місто зробить усе, щоб забезпечити педагогів найкращими умовами для роботи. Про це заявив Ігор Терехов на зустрічі з педагогічними колективами перед святковим концертом у ККЗ «Україна».

«Дякую вам за цю нелегку працю. У нас був дуже складний рік, було дистанційне навчання, але завдяки вам ми з гідністю пройшли всі труднощі. Я всім вам вдячний за свідому позицію в питанні вакцинації. Жодна школа і жоден дитячий садок не буде закритий, тому що в навчальних закладах Харкова один з найвищих показників вакцинації серед усіх міст країни», - сказав Ігор Терехов.

Вітаючи освітян з професійним святом, керівник міста згадав історію, пов'язану зі своєю першою вчителькою.

«На випускному вечорі вона написала мені на пам'ять: "Я бажаю тобі віддати людям стільки ж душевного тепла, скільки віддали тобі твої вчителі". І я дуже хочу, щоб у всіх вас були вдячні учні», - розповів Терехов.

Він зазначив, що для міської влади справа честі - добитися того, щоб вчителі відчували турботу. Щоб їх професія була престижною не на словах, а на справі. Щоб вони працювали в найновіших класах і в модернізованих школах.

Нагадаємо, День учителя відзначається в першу неділю жовтня.