НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Харкові застрахують від коронавірусу фахівців, які входять у зону ризику

Медичні працівники, вчителі та персонал загальноосвітніх шкіл міста Харкова, водії електротранспорту і працівники станцій метрополітену мають бути застраховані на випадок захворювання на коронавірус. Про це повідомив у програмі «Насправді» на телеканалі «Simon» перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Під час наради, присвяченої посиленню протиепідемічних заходів на території міста, Ігор Терехов доручив профільним заступникам мера разом зі страховими компаніями розробити відповідну програму, яка буде винесена на наступну сесію міської ради.

«Ми виступили від команди Кернеса з ініціативою про те, що нам потрібно обов'язково застрахувати вчителів, тому що вони знаходяться в зоні ризику, середній медперсонал, лікарів, які борються з пандемією. Ми сьогодні розробляємо програму, яку буде винесено на сесію і буде прийнято», - підкреслив перший віце-мер.

Ігор Терехов зазначив, що в зоні ризику також перебувають і працівники виборчих комісій. Однак вести їх у міську програму неможливо через правові аспекти.

«Дуже серйозне питання. На жаль, ми не можемо їх страхувати за кошти міського бюджету, тому що це є корупційною складовою. Але я з великою повагою ставлюся до всіх людей, які в цей нелегкий час працюватимуть у виборчих комісіях. Це дуже важка праця. Але вони роблять потрібну справу, тому що забезпечують виборче право людини. Це дуже важливо», - зазначив Ігор Терехов.

Нагадаємо, Харків вже виділив необхідні кошти для реалізації протиепідемічних заходів на виборчих дільницях: на придбання засобів індивідуального захисту для учасників виборчого процесу, дезінфекторів, приладів температурного скринінгу, меблів з матеріалів, що піддаються дезінфекції, маркувальних стрічок для забезпечення соціальної дистанції, а також іншого обладнання, необхідного для безпеки людей в умовах епідемії.