![](https://static.tildacdn.com/tild3763-3466-4638-a335-353236343030/22.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3136-3730-4638-b934-316561666530/11.jpg)
Перший відбувся у дворі будинку по вулиці Великій Панасівській. Всі охочі могли подивитися фільм «Загадкове вбивство». Перед кінопоказом дітей розважали аніматори, а для дорослих лунала жива музика.
![](https://static.tildacdn.com/tild6237-3339-4535-b365-313532316638/33.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6366-3161-4130-b234-633830626466/44.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6133-3439-4938-a633-363436306135/55.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3937-3064-4630-a163-313734346233/66.jpg)
Насиченим видався захід «Open air cinema» в сквері ім. А. Добродецького: розважальна програма, шоу мильних бульбашок, виступ музичних гуртів, а на завершення вечора - перегляд кінокомедії «Дивовижна подорож доктора Дуліттла».
![](https://static.tildacdn.com/tild3066-6336-4063-a534-333436626563/22.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3839-6138-4536-a166-303131346365/11.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3538-6565-4930-b232-656635343836/33.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3536-3836-4935-b739-386163643066/44.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3038-3631-4932-b039-383531383631/55.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3864-3534-4336-b562-376162316439/66.jpg)