НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На Харківщині провели велике прибирання

Масштабні екологічні заходи до Всесвітнього дня чистоти відбулися на 35 локаціях у Харкові (центральна - у Журавлівському гідропарку) та 32 – в області. Генеральним спонсором акції виступив Благодійний фонд імені Кернеса за підтримки голови фракції «Блоку Кернеса – Успішний Харків» в облраді Кирила Кернеса.

Як розповіла амбасадор World cleanup Day на Харківщині, депутатка облради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Тетяна Столяренко, до акції долучилася значна кількість людей.

«Я дуже вдячна всім партнерам та спонсорам за підтримку, колегам-депутатам із різних громад області, що разом із мешканцями долучилися до акції та особистим прикладом показали своє ставлення до довкілля! Пишаюся кожним учасником, який вийшов та на справі продемонстрував свою любов до Харкова та кожного куточка Слобожанщини! World cleanup Day - реальний приклад взаємодії «влада-бізнес-громада». Така синергія дає підтримку та розвиток всієї громади», - зазначила депутатка.

Під час екоакції у Харкові також був презентований новий бренд «Чиста Слобожанщина». За словами Тетяни Столяренко, він об’єднає багато екологічних проєктів, які планується реалізовувати у місті та області.