Як повідомив директор Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради Юрій Сідоренко, одна маловідома в Харкові політична сила намагається підняти свій рейтинг на чутках щодо справжності підпису міського голови. Йдеться про документи, які подав представник мера до територіальної виборчої комісії.
«Підпис на документах справжній і належить саме Геннадію Кернесу», - зауважив Юрій Сідоренко.
Звертаємося до опонентів. Вгамуйте амбіції та припиніть дестабілізувати ситуацію у місті.
Ми впевнені, що харків’яни зроблять свій вибір, незважаючи на жодні інсинуації. Про це свідчать і дані соцопитувань. Наразі Геннадія Кернеса готові підтримати більше 70% містян.