НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов привітав медпрацівників з Днем донора крові

Нерідко, коли до стаціонару надходять пацієнти, які потребують термінового переливання крові, саме лікарі стають донорами. Такі рішення - не емоційний порив в умовах стресу, а вірність професії і обов'язку - рятувати людські життя. З нагоди Всесвітнього дня донора харківських медиків-донорів урочисто вшановували в малій залі міської ради.

«Складно підібрати слова, щоб висловити моє захоплення вами, висловити подяку рідних і близьких тих людей, яких врятували ваші професійні руки і тепле чуйне серце, - зазначив у вітальній промові Ігор Терехов. - Кожна крапля крові - це частинка душі людини. Я від щирого серця дякую вам, наші дорогі лікарі, за благородство та вміння творити дива. Від щирого серця бажаю вам щастя, рішучості і витримки, удачі і здорового медичного оптимізму!»

Керівник міста також звернувся до харків'ян з проханням приєднатися до донорства крові та зробити свій внесок у порятунок життя інших людей.

"Якщо ваше здоров'я дозволяє, то зробіть цей важливий моральний вибір і станьте донором. Допоможіть нашим лікарям і тим, кому в кризовий момент може знадобитися кров. Адже цими людьми можуть виявитися ваші рідні, друзі, сусіди", - закликав харків'ян Ігор Терехов.