НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Нова дорога від центру міста до Салтівки розвантажить існуючі маршрути і позитивно позначиться на екології. Євген Водовозов

Нова дорога від центру міста до Салтівки з'єднає вулицю Шевченка з проспектом Ювілейним і розвантажить існуючі маршрути. Її будівництво, розпочате у 2020 році, умовно розділене на п'ять робочих ділянок. На одній ділянці роботи вже ведуться. Зараз там замінюють мережі, прокладають ливневки. Ще по двох ділянках проведені тендерні процедури. На один уже оформляється дозвільна документація.

Як зазначив заступник міського голови з питань інфраструктури міста, депутат обласної ради від «Блоку Кернеса -Успішний Харків» Євген Водовозов, нова дорога дозволить не тільки зв'язати Салтівку з центром швидким маршрутом, але і сприятливо позначиться на екології.

«Якщо говорити простими словами, чим менше часу займає дорога, тим менше шкідливих викидів потрапляє в атмосферу. У нас є приклад вулиці Римарської, після розширення якої екологічні показники покращилися в 12-14 разів. Усе тому, що машини перестали там стояти в заторах», - підкреслив заступник мера.