НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Мета нашої програми - сформувати у молодих людей бажання бути корисними в розвитку регіону. Павло Столбовий

Я радий, що в складі депутатського корпусу обласної ради буде працювати багато молодих політиків з районів області. Упевнений, що ми будемо конструктивно співпрацювати та зможемо вирішити не одну проблему регіону, зокрема, в сфері молодіжної політики, - розповів Павло Столбовий, лідер молодіжного крила «Блоку Кернеса - Успішний Харків», обраний депутатом Харківської облради.

За його словами, сьогодні існує низка питань, на які необхідно обов'язково звернути увагу.

«Одна з найголовніших проблем - це зайнятість молоді в сільській місцевості. Вона породжує цілий ланцюжок негативних явищ, таких як, наприклад, наркоманія. Молоде покоління звикає до згубних звичок, коли не може реалізувати себе, не знаходить, чим зайнятися. Наша програма буде націлена на те, щоб сформувати у молодих людей бажання бути корисними в розвитку регіону. З цією метою ми плануємо об'єднати зусилля і молодих політиків, і просто активної молоді», - зазначив Павло Столбовий.

Він додав, що в обласній раді хотів би працювати в складі комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону і міжнародного співробітництва.

«Я вважаю, що Харківщина має величезний потенціал для залучення інвестицій, а для того, щоб він розкрився, потрібне перезавантаження всього регіону. Сподіваюся, що воно почнеться вже найближчим часом - із перезавантаженням складу обласної ради. Інвестиції прийдуть в область, коли вона стане по-справжньому успішною, як в соціально-економічній сфері, так і в сфері культури, спорту, туризму і т.д.», - підкреслив Павло Столбовий.