![](https://static.tildacdn.com/tild6136-3338-4237-b862-303766336538/5.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6337-3765-4237-b666-646633623136/2.jpg)
Враховуючи ситуацію з коронавірусом, захід провели із дотриманням відповідних санітарних вимог.
«Фестиваль було проведено з дотриманням всіх санітарних норм, але це жодним чином не вплинуло на яскраві виступи і позитивний настрій учасників. Для уникнення скупчення великої кількості людей, танцювальні блоки були короткі і з достатніми перервами, що дозволяло забезпечити організований виїзд колективів і провітрювання роздягалень», - розповіла активіст молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків», кандидат у депутати Харківської обласної ради Катерина Середенко.
![](https://static.tildacdn.com/tild6466-3733-4538-a265-323463326330/4.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6334-3466-4961-b465-356535366464/3.jpg)