НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Загальна, комунальна та пенсійна «картка харків'янина»: в чому відмінності

Як відомо, всього буде випущено шість видів карток. Це учнівська, студентська, загальна, пільгова, пенсійна, а також карта працівника комунального підприємства. Кожна з них матиме різний дизайн і різний набір можливостей.

Цього разу розповімо про три види карток: загальну, пенсійну та карту працівника комунального підприємства.

Загальну картку зможе отримати кожен харків'янин. Її власнику надаються право безкоштовного відвідування зоопарку, знижки на оплату комунальних послуг, а також пільгові ціни в деяких супермаркетах, аптеках та АЗС. Також передбачені привілеї на відвідування цілої низки міських кафе і квест-кімнат.

Що стосується картки для працівників комунальних підприємств, Харківської міської ради та її виконавчих органів, додатково до можливостей загальної картки, вона надає пільги на оплату проїзду в громадському транспорті.

Пенсійна карта буде видаватися тільки харків'янам, у яких вже є пенсійне посвідчення державного зразка. Вона не дає привілеїв на відвідування квест-кімнат, але дає право безкоштовного проїзду в метро.

Нагадаємо, що для отримання «картки харків'янина» потрібно заповнити анкету в паперовому або електронному вигляді. Анкети прийматимуться з початку липня, а видавати картки планується вже у вересні.

Ігор Терехов, який ініціював створення «картки харків'янина» зазначає, що в цілому вона дозволить економити кожній родині до тисячі гривень на місяць.