НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

До села Краснокутської громади планують запросити обласних спеціалістів для профосмотра дітей

Заступниця голови Харківської обласної ради депутат від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Тетяна Біловол відвідала з робочим візитом Краснокутську громаду.

У селі Козіївка вона поспілкувалася із сімейним лікарем, обговоривши плани розвитку щодо надання медпослуг населенню.

«В області діє пілотна програма з налагодження роботи виїзних медичних бригад. Було б доцільно, щоб спеціалізовані лікарі обласного рівня приїхали до Козіївки та провели огляд дітей з метою профілактики та ранньої діагностики можливих захворювань», - наголосила Тетяна Біловол.

На місцевому рівні обіцяли провести відповідну організаційну роботу: підібрати приміщення, визначити список дітей, яким необхідний огляд, визначитись зі списком спеціалістів та сповістити населення.

Заступниця голови обласної ради також оглянула освітні заклади, лікарню та об'єкти соціальної сфери громади. Так, у Козіївському ліцеї та яслах-саду Тетяна Біловол ознайомилася з умовами у класних кімнатах, спортивній залі, а також харчоблоці.
Вона наголосила, що на модернізацію шкільних харчоблоків області очікується державна субвенція.

«Обласна рада завжди приділяла увагу підвищенню якості шкільного харчування. Нещодавно було розроблено обласну програму «Здорове харчування у навчальних закладах Харківської області», де враховано ці питання», - зазначила Тетяна Біловол.