НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Об'єднали зусилля. Олександр Мирошниченко про допомогу харківським школярам

Допомога дітям є важливою соціальною та громадською діяльністю сучасного депутата. Вона має бути цілеспрямованою та ефективною. Особливо актуально це сьогодні, під час повномасшатбної війни. В цьому впевнений депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Олександр Мирошниченко.

Днями депутат із волонтерами доставив до ліцею в Індустріальному районі Харкова парти та стільці.

«Ми об'єднали зусилля з Дмитром Маліком, керівником благодійного фонду «Доктор Ісаенко». Результат цього - замовлення й доставка 150 комплектів парт і стільців для учнів початкових класів. Це гуманітарна допомога від німецьких партнерів», - розповів Олександр Мирошниченко.

За його словами, зараз вкрай важливо підтримувати галузь освіти. Тому нові меблі стануть в пригоді під час навчання.

«Сподіваюсь, це зробить зручнішим процес навчання. Діти - наше майбутнє. А ми прямуємо далі, разом до Перемоги!» - зауважив Олександр Мирошниченко.
Нагадаємо, 7 липня Рада оборони ухвалила рішення про дозвіл на відновлення офлайн-навчання у закладах освіти Харківа та області. Це стосується закладів, де є укриття і які відповідають нормам безпеки.

Харківський міський голова Ігор Терехов провів зустрічі з батьками школярів, на яких обговорювались освітні питання.

У харківському метро готують комфортні класи для навчання дітей у комбінованому режимі. Там облаштують системи рекуперації повітря, освітлення й туалетні кімнати. До станцій метро школярів підвозитиме спецавтобус. Крім того, учнів безкоштовно годуватимуть.