«Ми з вами пережили кілька хвиль пандемії. Я зустрічався з багатьма з вас, коли було дуже важко. Я бачив ваші втомлені очі, коли ви цілодобово не виходили з лікарень, рятуючи життя харків'ян. Тільки завдяки вашому героїзму Харків пройшов всі ці випробування і повернувся до звичайного життя. Дякую вам за це! Будьте здоровими і щасливими! Нехай на ваших обличчях завжди розквітають посмішки!» - звернувся Ігор Терехов до медиків під час урочистого заходу в Палаці спорту.
![](https://static.tildacdn.com/tild3539-3634-4639-b732-303039313638/a730dde825c3a9c37faa.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6338-6562-4330-b661-333534363935/76f0eb4d2221c690aa56.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3039-3566-4161-b261-666236343036/86be2324190fe82be568.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3833-6366-4236-b362-363566643830/3466c1dcc1f7430ae205.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6530-3364-4039-b636-656163653938/74485c8df147a9ed1a19.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3932-3635-4137-b130-646537343238/a1b20c1f8ca54d37953b.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6662-3837-4466-b237-346239633533/39f2d82cf173d7738198.jpg)