НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У паркових зонах Новобаварського району облаштують два стадіони (відео)

У Новобаварському районі Харкова планують облаштувати два футбольних поля - біля скверу ім. Фаріза Сафарова і в Новобварському парку, повідомила на пресконференції голова районної адміністрації, депутат міської ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Тетяна Цибульник.

Так, для стадіону ДЮСШ №5, розташованого поблизу скверу Сафарова, обладнають систему поливу.

«Це стадіон з природним дренажем. Там пісочний ґрунт, і вода не затримується, тому ніколи немає бруду. Але, на жаль, там немає поливу і трава на футбольному полі не в кращому стані. Раніше на цьому полі проходили матчі високого рівня, а зараз через нерівній ґрунт грати стало небезбечно через можливість отримати травми. Ми не хочемо міняти покриття на штучне, тому було ухвалено рішення зробити систему поливу і відновити трав'яне покриття», - розповіла голова району.

Крім того, новий стадіон з'явиться у школі №93, розташованій поруч з Новобаварським парком. За словами Тетяни Цибульник, тут за два тижні розпочнеться велика реконструкція, в рамках якої заплановано будівництво стадіону зі штучним покриттям. Оновлять і сам парк. У ньому з'являться нові пішохідні доріжки, спортивні та дитячі майданчики, зони для вигулу собак.