Професійні тренери та викладачі навчали всіх охочих волейболу, футболу, а також бальним танцям і народній хореографії.
![](https://static.tildacdn.com/tild6339-3761-4131-b735-656163646665/IMG_20200928_170606.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3730-6135-4835-b233-366564303465/IMG_20200928_170851.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6562-6233-4763-b765-353031623632/IMG_20200928_173024.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6566-6465-4433-b032-366639343763/IMG_20200928_170644.jpg)
До заходів долучилася депутатка Харківської міської ради, голова Адміністрації Індустріального району Ольга Вельможна. Вона поспілкувалася з мешканцями мікрорайону, обговорила нагальні проблеми, такі як ремонт внутрішньоквартальних доріг та благоустрій прибудинкових територій.
«Я дякую організаторам за чудові заходи, адже спорт і танці – це не просто розваги, це насамперед запорука фізичного здоров’я. І це прекрасне дозвілля містяни мають проводити лише в комфортних умовах – у впорядкованих, чистих дворах, у житловому масиві з розвиненою інфраструктурою. Наша команда дбає про ці умови, ми продовжимо благоустрій Індустріального району», - зазначила Ольга Вельможна.
![](https://static.tildacdn.com/tild6561-3364-4739-b862-616537666263/IMG_20200928_170904.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3630-3938-4736-a463-323630633361/IMG_20200928_170715.jpg)