НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Слобідському районі вшанували пам’ять загиблих воїнів-афганців

Панахида відбулася на міському кладовищі №5. У траурних заходах взяли участь депутати міськради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» В’ячеслав Ільєнко, Надія Тимофєєва, Олександр Лобановський і Олександр Василенко. Вони поклали квіти до могил загиблих воїнів.

Окрім того, урочистості з нагоди пам’ятної дати відбулися у парку культури та відпочинку Машинобудівників і Харківському вищому професійному училищі № 6.

«У цей день хочеться висловити величезну повагу тим, хто, перебуваючи в гарячих точках, з честю виконував свій обов'язок і залишався вірним присязі до кінця. Важливо пам'ятати та шанувати подвиги ветеранів-афганців, а молоді знати про мужність наших солдатів. Не всім судилося повернутися додому. А у тих, хто вижив, на серце залишилися незагойні рани. Через все своє життя ветерани Афганістану пронесли незломлену гордість і світлі спогади про своїх бойових товаришів. Спасибі вам, шановні воїни-афганці, за честь і гідність. Низький уклін сім'ям загиблих солдатів і офіцерів, які стійко витримують це жорстоке випробування долі. Нехай історія та пам'ять про подвиги нашого народу живе вічно в кожному серці і в кожному будинку», - зазначив у вітальному слові голова Адміністрації Слобідського району В’ячеслав Ільєнко.


Довідка. Виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану завершилося 15 лютого 1989 року.
Новини з районів Харкова