НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Майстер-клас із відмінним настроєм: у парку Горького вчилися танцювати вальс і ча-ча-ча

Недільного вечора в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького відбувся танцювальний майстер-клас, організований активістами молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків».

Усіх охочих навчали танцювати вальс і ча-ча-ча майстер спорту України зі спортивних танців Дмитро Сашков і майстер спорту України міжнародного класу зі спортивних танців Анастасія Мішина. У заході взяли участь близько 40 людей, найактивнішими були пенсіонери.Одні відвідувачі ретро-зони із задоволенням опановували нові рухи або згадували вже забуті, інші – з цікавістю спостерігали й підтримували сміливців. Глядачів зібралося не менше, ніж самих учасників.

«Це була прекрасна можливість не просто порухатися під хорошу музику, а саме потанцювати під керівництвом справжніх фахівців. Час пролетів непомітно, відчуваю себе відмінно», - поділилася враженнями активна учасниця майстер-класу Валентина.


Один з ініціаторів заходу, активіст молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Павло Столбовий, розповів, що організатори ретельно готувалися до майстер-класу, щоб він подарував незабутні емоції всім учасникам.

«Дуже багато людей різного віку люблять і хочуть танцювати. Але не всі можуть дозволити собі відвідувати спеціальні секції. А сьогодні харків'яни і гості міста, яких у цьому парку чимало, із задоволенням займалися танцями просто неба. Відмінний настрій був не лише в учасників майстер-класу. Вони підняли його і тим, хто не наважився приєднатися й просто спостерігав. Адже танець – це бадьорість і оптимізм», - розповів П. Столбовий.

І учасники, і глядачі отримали брендовані подарунки від «Блоку Кернеса – Успішний Харків».