НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

День виборів пройшов дуже спокійно – представники "Батьківщини"

Про це заявила голова виборчкому №631386 Холодногірського району, представник політичної партії «Батьківщина» Олена Косенко.

«Наплив виборців на дільницю був досить рівномірним – 6-10 осіб на годину. Все пройшло абсолютно без порушень, усі члени команди працювали злагоджено, допомагали одне одному. Тому все пройшло дуже добре. Кількість голосів при підрахунках сходилася з першого разу», – зазначила Олена Косенко.

За її словами, два виборці не змогли проголосувати з поважних причин.

«На жаль, двоє людей прийшли без документів. Ми їм пояснили, що згідно із законом вони не можуть проголосувати без пред'явлення паспорта чи іншого документа. Ми порекомендували повернутися до нас ще раз із документами. Часу вони мали достатньо. Вони поставилися до ситуації з розумінням. Скарг, зауважень не було, як інших негативних моментів. Усі виборці та спостерігачі поводилися адекватно. А члени комісії працювали дуже чітко. Тому від спостерігачів не було жодних зауважень – усі отримали свої протоколи. Відповідально можу сказати, що на дільниці порушень не було», - запевнила голова комісії, представник партії «Батьківщина».