НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Заява фракції «Блок Кернеса - Успішний Харків»

Шановні харків'яни!

Минулими вихідними в Харкові розгорівся скандал навколо газети «Час Добкіна». Звичайно ж, час Добкіна в Харкові пройшов вже давно, з чим сам він змиритися не може, але газету продовжує наполегливо випускати.

Останні соціологічні дослідження, довіра до нинішньої влади міста з боку харків'ян, репутація Добкіна, який звик зраджувати своїх соратників, і, нарешті, його невміння тримати слово - все це підштовхує штаб вічного «екса» до неадекватних вчинків. Одним з яких і став випуск останнього номера газети «Час Добкіна», який вони намагалися надрукувати якнайдалі від Харкова - в друкарнях Вінниці, Києва, Полтави та інших міст.

Але, всупереч очікуванням штабістів «екса» і самого Добкіна газета, м'яко кажучи, «не зайшла». Тоді політтехнологами «колишнього» було ухвалене рішення представити справу так, нібито газету згенерував штаб Терехова з однією метою - підмочити неіснуючу репутацію вічного «екса» (до слова, зауважимо, що краще бути вічно колишнім, ніж вічно підлим).

Добкін! Опубліковане вами у вашому телеграм-каналі листування внутрішньофракційного чату - справжнє, і це єдина правда, яку ви артикулювали за останній час. І це не просто листування - це позиція всієї нашої фракції: то, що ви зробили, це дно! У своїй газеті ви дійсно перевершили всі маревні зразки чорного піару. Ми дійсно вважаємо, що ви не вмієте гідно програвати, через що впали в істерику і пробили чергове дно.

Добкін! Всі останні місяці ви говорили про те, що ваша команда знаходиться в міськраді і тільки й чекає вашої перемоги на виборах мера. Ми впевнені, що події останніх тижнів - а це реакція на вашу спільну з Родзинським провокацію з меморіальною табличкою Г. А. Кернесу і реакція на вашу останню газету - повинні були вам показати наступне:

- у Харківській міській раді немає вашої команди, а є команда Геннадія Кернеса, лідером якої сьогодні є Ігор Терехов;

- команда Геннадія Кернеса і Ігоря Терехова не поділяє ані ваших ідеалів, ані ваших методів боротьби за владу;

- команда Геннадія Кернеса і Ігоря Терехова звертатиметься до правоохоронних органів, щоб публічно і відкрито в правовому полі показати харків'янам, хто і якими брудними та мерзенними методами намагається пролізти у владу. Довести, хто насправді був замовником вашої брудної газетки буде нескладно.