НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сьогодні в Україні - День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Дата офіційно встановлена на честь двох революції, які відбулися у 2004 та 2013 роках. У цей день ми вшановуємо патріотизм та мужность українців, які стали на захист наших демократичних цінностей і європейського вибору.

День Гідності та Свободи став часом для об'єднання суспільства, підтримки української національної ідеї та пам'яті про тих, хто пожертвував своїм життям на шляху до кращого майбутнього для країни. Боротьба продовжується і сьогодні. Вона триває на полі бою, у шпиталях, сховищах, «пунктах незламності»… Кожен крок українців наразі - боротьба. Ми не зупинимось, адже ми заряджені жагою свободи й незалежності!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної сотні, загиблих захисників і захисниць, пам՛ятаємо минулі події. Водночас ми приймаємо виклик працювати на благо майбутнього країни, підтримуючи гідність кожної людини та борючись за свободу, справедливість та процвітання України.

Нехай цей день нагадує нам про важливість вільної та гідної життєвої дороги кожної людини, про те, що об'єднані волею та спільними зусиллями, ми можемо досягти більш яскравого, вільного та гідного майбутнього для нашої держави. Ми - єдині та непереможні!

Слава Україні!
Фото: freepik.com