НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Харкові відкрили найбільший урбан-парк

Нову міську локацію для занять вуличними видами спорту відкрили на вул. Героїв Праці, 60. На місці старого дитячого парку обладнали майданчики для брейк-дансу, панна-футболу, футбольного фрістайлу, стрітболу, боулдерінгу (вид скелелазіння). Також тут є скейт-парк, паркур-траса, майданчик для занять воркаутом і дитячий майданчик, адаптований для дітей з інвалідністю.

Це четвертий і найбільший урбан-парк у Харкові. Раніше подібні локації з'явилися в Холодногірському сквері, Молодіжному парку і на бульварі Юр'єва.

У церемонії відкриття салтівського урбан-парку взяли участь виконувач обов'язків Харківського міського голови Ігор Терехов і заступник міністра молоді та спорту України Марина Потапенко.

Ігор Терехов зазначив, що місто і надалі розвиватиме спортивну інфраструктуру. Наступний урбан-парк планують відкрити у 2022 році у сквері Машинобудівників.

«У багатьох куточках Харкова вже є локації, де можна займатися спортом, відпочити, покататися на велосипеді. Такі місця будуть побудовані в кожному районі», - заявив Ігор Терехов.

За словами Марини Потапенко, харківський досвід є орієнтиром для всієї країни.

«Це чудовий приклад для всієї України. Впевнена, що і великі, і маленькі міста, ОТГ будуть користуватися досвідом Харкова», - підкреслила заступник міністра.

У день відкриття в урбан-парку також відбувся масштабний баттл представників вуличних культур, який став четвертим івентом у рамках "Street Culture Games 2021".

Підписуйтесь на Telegram-канал "Блоку Кернеса - Успішний Харків": https://t.me/uspishniy_kharkiv