НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Соціальні акції, гуманітарна допомога та підтримка військових: Ольга Вельможна назвала пріоритетні напрямки роботи

Депутатська робота - складна й відповідальна, вона вимагає високої міри відданості суспільству. Тому, крім повсякденних завдань на посаді голови адміністрації Індустріального району, депутатка Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Ольга Вельможна бере активну участь у багатьох гуманітарних і соціальних акціях та проєктах.

Так, з початку повномасштабного вторгнення РФ була налагоджена тісна взаємодія з багатьма благодійними організаціями та волонтерами. Завдяки цьому жителі Індустріального району отримували продукти харчування, засоби гігієни, одяг, ліки, дитяче харчування тощо.

Не припинялась робота депутатки на окрузі, щоб мешканці будинків які постраждали від ворожих обстрілів, могли звернутись до депутатської приймальні. Вона на початку минулого року стала і гуманітарним штабом, і місцем, де харків’яни отримували окрім гуманітарної допомоги ще й кваліфіковані консультації.

Ще одним пріоритетним напрямком стала започаткована в районі акція зі збору крові на базі відділення переливання крові Міської клінічної багатопрофільної лікарні № 25.

«Акція отримала широкий резонанс. До неї приєднались трудові колективи філій комунальних підприємств, установ та організації нашого району, громадські організації та просто небайдужі громадяни. Збір крові для захисників України та цивільного населення, яке страждає від ворожих атак, триває на постійній основі та сприймається донорами як обов’язок і можливість порятунку життя співвітчизників», - пояснила Ольга Вельможна.
Окрема увага приділяється людям похилого віку та багатодітним родинам, які з різних обставин залишились у Харкові та були вимушені потерпати від кровопролитних дій з боку країни-агресорки. Інваліди війни, ветерани, самотні та маломобільні громадяни отримували необхідну допомогу.

За словами Ольги Вельможної, підтримки заслуговували і заслуговують захисники України.

«На жаль, багато військових зазнають поранень і потрапляють на лікування та реабілітацію до шпиталю у Харків. Деякі захисники та захисниці опиняються у нашому місті вперше саме за таких трагічних обставин. А харків’яни ніколи не залишались осторонь чужої біди», - зазначила депутатка.

За ініціативи Ольги Вельможної організовано збір та передачу гуманітарного вантажу від жителів Індустріального району до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону. Одяг, взуття, постільна білизна, посуд, засоби гігієни, побутова хімія, продукти харчування, домашні смаколики і духмяна випічка попрямували до бійців.

«Це не просто допомога, це наша вдячність та шана тим, хто ціною власного життя та здоров’я виборює Перемогу, віддає найдорожче заради нашого мирного майбутнього. Докладаємо максимум зусиль та разом впевнено крокуємо вперед, до Перемоги!» - прокоментувала Ольга Вельможна.