«Наприклад, на Лозівський район грошей витрачається більше, а протяжність доріг така сама», - додав чиновник.
Так, непроїзною є дорога між Близнюками та Ізюмом, хоча вона є частиною траси загальнодержавного значення. Цією дорогою їздять шкільні автобуси.
«До кого ми тільки не зверталися: до обласної адміністрації, служби автомобільних доріг, народного депутата — отримали тільки відписки, а дороги й досі немає.
Дорогою Близнюки–Вишневе неможливо проїхати, ями по коліно. Не можуть розминутися навіть легкові машини, а про вантажівки годі й казати. Дорога між селами Самійлівка та Уплатне теж в аварійному стані», - відзначив Володимир Бреус.
За його словами, проблема ще в тому, що у Близнюківському районі немає свого відділення дорожнього господарства. Його перевели в Лозівський район відповідно до програми укрупнення служб області.
«Ресурси виділяють для центрального району, а ми — другорядні. На рівні держави необхідно розробити більш справедливу систему, щоб не виходило так: де більше керівництва, там і ремонтують», - зауважив голова Близнюківської районної ради.