НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Володимир Бреус: Дорогами Близнюківського району неможливо проїхати, ями по коліно

Населення небагато, а протяжність доріг – велика. Саме це є великою проблемою для Близнюківського району, бо кошти на ремонт шляхів виділяють, спираючись на кількість людей, які проживають у тій чи іншій місцевості. Про це розповів у коментарі газеті «Блок Кернеса – Успішний Харків» голова Близнюківської районної ради Володимир Бреус.
«Наприклад, на Лозівський район грошей витрачається більше, а протяжність доріг така сама», - додав чиновник.

Так, непроїзною є дорога між Близнюками та Ізюмом, хоча вона є частиною траси загальнодержавного значення. Цією дорогою їздять шкільні автобуси.

«До кого ми тільки не зверталися: до обласної адміністрації, служби автомобільних доріг, народного депутата — отримали тільки відписки, а дороги й досі немає.

Дорогою Близнюки–Вишневе неможливо проїхати, ями по коліно. Не можуть розминутися навіть легкові машини, а про вантажівки годі й казати. Дорога між селами Самійлівка та Уплатне теж в аварійному стані», - відзначив Володимир Бреус.

За його словами, проблема ще в тому, що у Близнюківському районі немає свого відділення дорожнього господарства. Його перевели в Лозівський район відповідно до програми укрупнення служб області.

«Ресурси виділяють для центрального району, а ми — другорядні. На рівні держави необхідно розробити більш справедливу систему, щоб не виходило так: де більше керівництва, там і ремонтують», - зауважив голова Близнюківської районної ради.
Газета