Активісти молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» започаткували школу цифрової грамотності для людей віком 55+.
![](https://static.tildacdn.com/tild6664-6566-4863-b761-623437366538/B56A4469.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6565-6264-4563-a164-646333303830/B56A4474.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3464-6461-4436-a363-343831373965/B56A4475.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6662-3735-4932-b464-343736386335/B56A4481.jpg)
На перше заняття до Центральної бібліотеки ім. В. В. Маяковського прийшли 10 охочих опанувати комп’ютерні технології. Для кожного з них організатори підготували зручне робоче місце. Урок розпочався з невеличкої загальної лекції, після чого молоді люди навчали пенсіонерів користуватися популярними браузерами, а також детально розповіли, як записатися до лікаря онлайн та пояснили, як шукати необхідну інформацію в Інтернеті.
![](https://static.tildacdn.com/tild3131-6231-4963-b536-396366376363/B56A4483.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6364-6332-4263-a264-393134646162/B56A4490.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3436-6664-4561-b938-383663343464/B56A4495.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3639-6530-4966-b765-653735336466/B56A4500.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6539-3734-4334-a334-303633353162/B56A4505.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6237-6236-4162-a234-633336393463/B56A4513.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3464-3237-4838-b066-313861353433/B56A4514.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6638-6362-4434-b365-346534616433/B56A4515.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3333-6633-4062-b031-383564653737/B56A4517.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3465-3730-4339-a564-626461383366/B56A4518.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6331-6130-4235-a339-373431353663/B56A4521.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6133-6562-4662-b435-376264366530/B56A4524.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3037-3136-4633-a334-666664653439/B56A4535.jpg)
Успішний Харків - діджиталізоване місто!