НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Подальше вдосконалення медустанов та новий формат роботи. Світлана Горбунова-Рубан про плани у сфері охорони здоров'я на 2022 рік

Підсумки роботи Департаменту охорони здоров'я мерії за минулий рік та пріоритетні напрямки діяльності на 2022 рік обговорили на засіданні постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я Харківської міської ради.

Говорячи про роботу профільного департаменту у 2021 році, депутатка міської ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», заступниця міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан зауважила, що була виконана колосальна робота, а особливо складним було те, що на тлі впровадження медичної реформи потрібно було протистояти поширенню коронавірусної інфекції.

«Минулого року нам довелося серйозно попрацювати, щоб вирішити питання забезпечення киснем усіх медичних закладів. Місто придбало 2 кисневі станції. У 13-й лікарні було додатково відкрито реанімаційне відділення», - розповіла віцемер.

Вона зазначила, що серйозна робота проводилася не лише у медзакладах, що спеціалізуються на лікуванні хворих на COVID. Так, за кошти міського бюджету виконано ремонти у 12 поліклініках. 42 млн грн місто дофінансувало, щоб оновити три приймальні відділення у лікарнях 13 та 25, де ремонтні роботи проводились у рамках державної програми.

«Цього року нам доведеться впоратися з новою хвилею коронавірусної інфекції. Також залишаються завдання, пов'язані із проведенням медичної реформи, з її подальшим удосконаленням. Це стосуватиметься і опорних лікарень, і поліклінік. Буде новий формат роботи у зв'язку з тим, що ми тепер є частиною великої Харківської територіальної громади. Йдеться про новий формат роботи із населенням. Вона буде організована на максимально високому рівні», - наголосила Світлана Горбунова-Рубан.