НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов: Харків'яни самі вирішать, як будуть називатися вулиці в місті

Секретар міської ради Ігор Терехов в ефірі передачі "Право на владу" на каналі "1+1" захистив право харків'ян святкувати 9 Травня і шанувати героїв Другої світової війни.

Під час прямого включення з Харкова Терехов заявив гостям студії: "Харків'яни самі вирішать, як будуть називатися вулиці в місті". На випади депутатів "Європейської солідарності" Олексія Гончаренка і Володимира В'ятровича Терехов нагадав, що "у нас у Харкові стоїть і стоятиме пам'ятник маршалу Жукову, який став символом перемоги у війні".

Терехов заявив, що ні перебіжчик з "Партії регіонів" Гончаренко, ні скандально відомий екс-директор Інституту пам'яті В'ятрович, який "прославився" героїзацією ОУН-УПА, не зможуть нав'язати свій порядок Харкову.

Також Ігор Терехов повідомив, що місто обов'язково відзначатиме 9 Травня, а також розповів про ідею нового заходу до Дня перемоги під назвою "Стрічка пам'яті". Кожен харків'янин зможе додати своїх родичів в список героїв, які зробили внесок у Перемогу. Дані про ветеранів можна заповнити за посиланням https://9may.kh.ua/. З 8 по 10 травня їх транслюватимуть рухомим рядком на місцевих телеканалах і представлять на лазерному шоу під час міських святкових заходів на вулиці.