НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Тетяна Цибульник: Допомога бійцям, які боронять східні кордони України, триває

Українські захисники ризикують власними життями, захищаючи країну. І вони мають право на нашу вдячність та підтримку. Депутати, які приділяють увагу потребам військових, допомагають зміцнювати національну оборону та забезпечують безпеку України. На думку депутатки Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Тетяни Цибульник, підтримка військових - не просто моральний обов'язок, це наша відповідальність перед бійцями.

До Дня захисників і захисниць України за сприянням Тетяни Цибульник на прохання військовослужбовців однієї з бойових частин вчергове передали спальні мішки.
Окрім того, завдяки величезній кількості небайдужих жителів Новобаварського району для бійців 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр», 92-ї окремої штурмової бригади ім. кошового отамана Івана Сірка, бійців Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» та військовослужбовців в/ч А4891 передано майже 500 наборів смаколиків.

«Допомога бійцям, які боронять східні кордони України, триває. Намагаємсь своєчасно реагувати на всі запити військових», - зазначила Тетяна Цибульник.