НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Європейське місто з високорозвиненою ґендерною політикою. Світлана Кириченко про плани розвитку Харкова

Вже на початку наступного року у Харкова з'явиться ґендерний паспорт, який дозволить вивчити проблеми різних соціальних груп міста та успішно реалізовувати ґендерну політику, розповіла депутат міської ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», керівник депутатської групи «За ґендерну рівність» Світлана Кириченко.

«Рік, що минає, дуже важливий у моєму житті. Я стала депутатом міської ради. Це нові обов'язки, нова відповідальність, нові плани. Я займаюсь ґендерною політикою, вивчаю проблеми різних соціальних груп нашого міста. Вже у січні буде створено ґендерний паспорт міста Харкова. У наших силах зробити все, щоб гендерна політика стала головною іміджевою політикою нашого міста. І я впевнена, що та команда, яка зараз є, неодмінно цього досягне, і наш улюблений Харків буде одним із європейських міст із високорозвиненою гендерною політикою.

Вітаю харків'ян із Новим роком, нехай збуваються усі мрії. Нехай усі будуть щасливі, а команда міської влади буде для городян надійним помічником та надійним другом», - наголосила вона.