НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Не дамо зеленому політику узурпувати владу

Останній тиждень виборчої кампанії - особливо спекотний, коли політичні опоненти не скупляться на звинувачення супротивників у всіх смертних гріхах і речах навіть більш серйозних, ніж ці самі гріхи.

У команди "Блоку Кернеса - Успішний Харків" є свій лідер, якому на минулих виборах Харківського міського голови висловили довіру 68,5% містян.

Пояснюємо малодосвідченим зеленим політикам. Наш лідер - Геннадій Кернес - чітко розуміє, яким він хоче бачити місто, в якому народився і живе все своє життя. Протягом більше десяти років він сам формував свою команду, ретельно підбирав в неї людей, перевіряв, наскільки вони здатні виконувати поставлені завдання, привносити нові ідеї та втілювати задумане в життя. Команда Геннадія Кернеса - це сотні, якщо не тисячі людей, які згуртовані метою робити Харків успішним і комфортним, і щодня виконують важку, а часом і невдячну роботу, мета якої одна - зробити Харків найкомфортнішим і найуспішнішим містом України.

У Харкова безліч досягнень, які нерозривно пов'язані з діяльністю Геннадія Кернеса і його команди. Стратегія мера і його соратників на найближчі роки - прийти в кожен двір міста, в кожен будинок Харкова, щоб упорядкувати побут харків'ян до європейського рівня.
Команда Кернеса не використовує його ім'я на виборах. Люди, яких Геннадій Кернес бачить своїми соратниками в справі розвитку Харкова, просто продовжують втілювати в життя ті завдання, які їм поставив мер, який зараз одужує. Вони не зрадили його, не розбіглися. Вони, в очікуванні повернення Геннадія Адольфовича з Німеччини, реалізують його стратегію успішного Харкова. А Ігор Терехов в даному випадку, як перший заступник Харківського міського голови, виконує свої обов'язки - як головний соратник і друг Геннадія Кернеса.

Кілька днів тому губернатор області заявив про те, що він тепер у відповіді за Харків. Це є спробою узурпації влади, оскільки згідно з українським законодавством - місцеве самоврядування і президентська вертикаль, яку представляє в регіоні Кучер, це різні гілки влади. Колишньому адвокату варто було б краще потренуватися у вивченні матчастини своїх повноважень і не робити заяв, за які його, як він каже, тренеру і вчителеві, було б соромно.