НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олександр Кухар розповів про допомогу переселенцям на Харківщині

Історія свідчить про те, що війна залишає найбільший слід не лише на бойових полях, а й у серцях та долях тих, хто стає жертвами цих страшних подій. Однією з найважливіших аспектів української солідарності є надання допомоги переселенцям під час війни. На думку депутата Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харків» Олександра Кухаря, ця допомога вкрай важлива, вона може полегшити життя тим, хто покинув власні домівки через бойові дії на Харківщині.

«Переселенці потребують не лише захисту від небезпек, але й основних засобів для життя, таких як їжа, вода, одяг, медична допомога. Багато переселенців покидають домівки з мінімумом речей і грошей, тому безпосередня гуманітарна допомога стає для них життєво важливою», - зауважив Олександр Кухар.

Депутат об’єднався з благодійною організацією «Харківські чарівники» і допомагає переселенцям, які знайшли прихисток у Чугуївській громаді. Так, днями команда спрямувала гуманітарну допомогу до міста Чугуїв та селища Кочеток.

«Допомогу отримали двісті осіб, наші переселенці. Переважно це люди похилого віку. Плануємо й надалі підтримувати усіх, хто потребує нашої волонтерської допомоги у ці страшні та складні для країни часи. Адже тільки разом ми - сила, разом ми - Україна!» - прокоментував Олександр Кухар.

Сьогодні війна торкнулась кожного, ми розуміємо, що допомога переселенцям не лише полегшує їм життя, але й сприяє створенню умов для стабільності. Це ніби відзеркалює наше єднання у боротьбі проти країни-агресора.
Довідка. За інформацією Харківської ОВА, на Харківщині зареєстровано майже 520 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, 468,5 тисяч осіб звернулися за отриманням довідки ВПО після 24 лютого 2022 року.