НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Володимир Бабаєв: фахівці Харківського університету міського господарства беруть участь у відбудові міста

На жаль, війна вносить свої корективи в наші плани і пріоритети. Але одним з головних завдань залишається створення умов для отримання вищої освіти та підготовка висококваліфікованих спеціалістів для відбудови нашого міста і розбудови країни, як сучасної європейської держави. Про це розповів депутат Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харків», ректор ХНУМГ ім. Бекетова Володимир Бабаєв.

«Під час повномасштабного вторгнення рф на територію України виш зазнав значних пошкоджень. Харківська міська рада, блок фракції «Успішний Харків», ВАТ «Трест Житлобуд-1», громадські та благодійні організації надають допомогу у відновленні понівечених та зруйнованих корпусів університету і гуртожитків», - розповів Володимир Бабаєв.

Так, були виконані роботи по демонтажу аварійних конструкцій, здійснено роботи по заміні вікон і улаштуванні покрівель та водостоків. Роботи тривають.

«Наразі йде підготовка до зими, проведені капітальні ремонти систем опалення із заміною індивідуального теплового пункту двох навчальних корпусів по вулиці Сумській», - зазначив депутат.

За його словами, відновлення матеріально-технічної бази університету дає можливість здійснювати безперервний освітній процес в дистанційному форматі. Адже надзвичайно важливо сьогодні готувати висококваліфікованих інженерів, будівельників, архітекторів, менеджерів, економістів, які вже зараз разом з викладачами задіяні на відновленні об’єктів Харкова та Харківської області.

Володимир Бабаєв зауважив, що фахівці Харківського університету міського господарства беруть активну участь у відбудові міста.

«Низка об'єктів Харкова відновлюється за участю університету, від мало- та багатоквартирних житлових будинків до стратегічних підприємств важкої промисловості. Одним із багатьох прикладів є виконання на замовлення міської ради та Norman Foster Foundation студентами університету під керівництвом професорки Ірини Древаль 3-D моделі міста Харкова», - пояснив Володимир Бабаєв.